Carreras

Заместник ръководител Мобилен сервиз

Mantenimiento técnico

icon Sofia, Bulgaria

Във връзка с непрекъснатото си динамично развитие, ние от EGT търсим мотивирани хора, които да станат част от екипа на дирекция „Техническа поддръжка“. Местоположение: гр. София, Военна рампа, ул. Първа българска армия №2

Отговорности

  • Планиране, организиране и координиране на дейностите на ръководения екип;
  • Разпределение на възложените задачи между служителите в екипа;
  • Осигурява навременно и качествено изпълнение на възложените задачи;
  • Предлагане на мерки за подобряване на дейността на екипа;
  • Изготвяне на ежемесечни отчети и справки за резултатите на екипа;
  • Обобщаване на дейностите на екипа, за да бъдат информирани висшите мениджъри;
  • Следене на изпълнението на годишните планове на дирекцията и изготвяне на годишни отчети за ръководството;
  • Изготвяне на месечни или годишни отчети и анализ на бизнес показателите;
  • Контрол и следене на изпълнението на политики, процедури и инструкции във връзка с дейността на поверения ресор;
  • Подкрепя членовете на екипа в спазването на правилата и указанията на компанията;
  • Съдействa на Ръководител Мобилен екип при вземането на важни решения, свързани с администрация, проекти и управленски процедури;

Изисквания

  • Висше техническо образование в областта на електротехниката, електрониката и автоматиката или компютърната техника;
  • 3 години опит в сферата на техническа поддръжка;
  • Високи познания в областта на електрониката;
  • Предимство е опит в работата със SAP и Salesforce;
  • Добро владеене на английски език;
  • Способност за изграждане на взаимоотношения и междуличностни умения;
  • Ефективно планиране и организационни умения;
  • Отлични способности за решаване на проблеми и аналитични умения за ефективно идентифициране и адресиране на проблеми;

Какво предлагаме

  • Ще имате възможност да работите в развиваща се компания с международен опит;
  • Ще имате отличен пакет за възнаграждение и социални придобивки - допълнително здравно осигуряване - луксозен пакет, годишен бонус за постигнати резултати; карта Multisport, социални политики в подкрепа на семейството, телемедицина, корпоративни отстъпки, тиймбилдинги и социални събития;
  • Ще се развивате в позитивна, насърчителна работна атмосфера;
  • Ще бъдете част от сплотен екип ориентиран към постижения, но и с много творческа енергия, както за работа, така и за забавление;
  • Ще постигнете баланс между професионален и личен живот;

Aplicar

Adjuntar curriculum vitae *

Carta de presentación

o

Adjuntar portafolio

By submitting your CV to this ad and pressing the "Apply" button, you consent to have your data processed by Euro Games Technology Ltd. for the purpose of selecting and evaluating your application for the position you are applying for. Your consent may be withdrawn at any time.

If you would like Euro Games Technology Ltd. to review and evaluate your application for all other current and future positions corresponding to your profile, please click the "I Agree" button.

icon close
icon close