Кариери

Специалист, подбор на персонал

Други

icon София, България

Във връзка с развитието на компанията, в момента търсим високоорганизиран и отговорен Специалист, подбор на персонал. Местоположение: гр. София, жк. „София парк“, ул. „Панорама София“ №6, БЦ Ричхил.

Отговорности

  • Осъществява целия процес по подбор на персонал, включително дефиниране на изискванията, публикуване на обяви, провеждане на интервюта и избор на най-подходящи кандидати;
  • Използва различни канали за набиране на персонал, включително иновативни методи и платформи, за да открие подходящите кандидати, съобразени със специфичните нужди на компанията;
  • Изследва пазара на труда, за да оцени текущите тенденции и да използва подходящи инструменти за привличане на квалифицирани специалисти;
  • Координира взаимодействието с вътрешните отдели за точно дефиниране на профила на кандидатите и тяхното успешно интегриране в екипа;
  • Участва в професионални събития, като кариерни форуми и изложения, представяйки компанията на най-високо ниво;
  • Изпълнява дейности, свързани с прилагането и внедряването на съществуващи HR стратегии, политики и процедури за управление на човешките ресурси;
  • Консултира и подкрепя служителите по въпроси, свързани с политиките и процедурите на компанията;

Изисквания

  • Професионален опит в областта на подбора на персонал– минимум 1 година;
  • Висше образование - в направление „Човешки ресурси“ или „Психология“ ще се счита за предимство;
  • Много добро ниво на компютърна грамотност;
  • Отлично владеене на английски език;
  • Познания за текущите тенденции и методи за привличане на таланти;
  • Високо ниво на професионализъм и уважение към конфиденциалността на информацията;
  • Отлични устни и писмени комуникационни умения;
  • Ефективно управление на времето и приоритизиране на задачи в динамична среда;
  • Провеждане на структурирани интервюта и оценка на компетенциите на кандидатите;
  • Анализ на данни и информация, свързана с подбора на персонал, и вземане на обосновани решения;
  • Бързо адаптиране към променящи се обстоятелства и нови изисквания;

Какво Предлагаме

  • Атрактивно и мотивиращо заплащане
  • Социална политика в подкрепа на семейството
  • Допълнително здравно осигуряване Пакет Лукс
  • Мултиспорт Карта покрита от компанията
  • Корпоративни отстъпки
  • Фирмено обучение и професионално развитие
  • Зона за релакс с игри
  • Тиймбилдинги и социални събития
  • Безплатни закуски, безалкохолни напитки, кафе и плодове
  • Модерен офис с най-съвременни технологии
  • Служебен транспорт до Бизнес парк

Кандидатствай

CV *

Мотивационно писмо

или

Портфолио

С подаването на автобиография към настоящата обява и натискане на бутона „Кандидатствай“, Вие предоставяте съгласие данните Ви да бъдат обработени от Евро Геймс Технолоджи ООД с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате. Съгласието Ви може да бъде оттеглено по всяко време.

Ако желаете Евро Геймс Технолоджи ООД да разглежда и оценява кандидатурата Ви за всички останали настоящи и бъдещи позиции, съответстващи на Вашия профил, моля кликнете бутона „Съгласен съм“.

icon close
icon close