Кариери

PHP Developer

Продажби и Маркетинг

icon София, България

Във връзка с непрекъснатото ни и динамично развитие, ние от EGT търсим мотивирани хора, които да станат част от нашия екип, в ролята на PHP програмисти. Местоположение: гр. София, жк. София парк, ул. Панорама София № 6 БЦ Ричхил

Отговорности

  • Създава и поддържа вътрешните платформи на компанията.
  • Създава и поддържа уебсайтовете на компанията.
  • Отстранява възникнали дефекти по време на функционирането на платформите/сайтовете.
  • Коректно изпълнява поставените задачи.

Изисквания

  • Най-малко 2 години опит с PHP
  • Добро разбиране на ООП
  • Релационни бази данни (MySQL)
  • Добри познания по JavaScript
  • VCS (Git, Bitbucket)
  • CLI
  • Добро владеене на английски език (устно и писмено)
  • Способност за бързо идентифициране и отстраняване на дефекти по време на функционирането на уебсайтовете
  • Способност за сътрудничество и работа в динамичен екип
  • Познания за изграждане на потребителски интерфейси за уебсайтове
  • Опит в изграждането на MVC базирани структури данни

Какво Предлагаме

  • Атрактивно и мотивиращо заплащане
  • Социална политика в подкрепа на семейството
  • Допълнително здравно осигуряване Пакет Лукс
  • Мултиспорт Карта покрита от компанията
  • Корпоративни отстъпки
  • Фирмено обучение и професионално развитие
  • Зона за релакс с игри
  • Тиймбилдинги и социални събития
  • Безплатни закуски, безалкохолни напитки, кафе и плодове
  • Модерен офис с най-съвременни технологии
  • Служебен транспорт до Бизнес парк

Кандидатствай

CV *

Мотивационно писмо

или

Портфолио

С подаването на автобиография към настоящата обява и натискане на бутона „Кандидатствай“, Вие предоставяте съгласие данните Ви да бъдат обработени от Евро Геймс Технолоджи ООД с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате. Съгласието Ви може да бъде оттеглено по всяко време.

Ако желаете Евро Геймс Технолоджи ООД да разглежда и оценява кандидатурата Ви за всички останали настоящи и бъдещи позиции, съответстващи на Вашия профил, моля кликнете бутона „Съгласен съм“.

icon close
icon close